Hulladékudvar kezelő

  • Cég neve

    Zempléni Z.H.K. Nonprofit Kft.

  • Munkavégzés helye

    3916 Bodrogkeresztúr, 37

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

A Zempléni Z.H.K.  Nonprofit Kft. pályázatot hirdet

1 fő

hulladékudvar kezelő munkakör betöltésére

  • Hulladékok típus, fajta szerinti átvétele, mérlegelése, adatrögzítése, gyűjtése, tárolása
  • A begyűjtött hulladékok mennyiségeinek függvényében a kiszállítások kezdeményezése
  • A hulladékok mennyiségének nyilvántartása
  • Rendszeres adatszolgáltatás előírásnak megfelelően
  • A hulladékudvar működéséhez szükséges egyéb adminisztrációs feladatok elvégzése
  • A hulladékudvarral kapcsolatos helyszíni ügyfélszolgálat ellátása
  • A hulladékudvar tisztán tartása, rendben tartása
  • A munkavégzés helye: Encs telephely

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • számítógépes ismeret ( Excel)
  • Jó kommunikációs készség
  • Pontosság, precizitás, megbízhatóság
  • Hatékony munkavégzés
  • Együttműködési készség

Előnyt jelent

  • hulladékgyűjtő szakképesítés

A  "jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű önéletrajzát.